Rakso.WEB
Web Sitesi Çözümleri

Kurumsal Web Siteleri

Rakso.NET
B2B, B2C ve Portal Yazılımları

E-Ticaret ile iligli
Aradığınız çözüm burada!

XML Veri Entegrasyonu

Tedarikçi entegrasyonu ile sürekli ürünleri sipariş verdiğiniz ithalatçı veya distribütörün ürünlerini birkaç dakika içinde satış sitenize ekleyebilirsiniz. Bayisi olduğunuz tedarikçinin ürünlerini satmak istiyorsunuz fakat binlerce hatta on binlerce ürünü eklemek kolay bir iş değil hatta sizin için imkansız olabilir.

SSL İle Güvendesiniz

SSL (Secure Sockets Layer)ile, kullandığınız web sunucusu ile ziyaretçilerinizin tarayıcıları arasında bağlantı sağlayabileceğiniz %100 güvenli alt yapımız ile mesajların şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar,mesajı gönderenin ve mesajı alanın doğru yerler olduğunu garanti edersiniz.

B2B ve B2C ile iş sisteminizi geliştirin

B2B müşterileri olan Bayiler veya Ana bayiler sınıflandırılarak satış fiyatlarını farklı görmeleri ve ödeme seçeneklerini farklı yapmaları sağlanmıştır. B2C ile amaç, mevcut ve potansiyel müşterilerinize daha kolay ve daha düşük maliyetle online satış imkanı sağlamaktır.

Puan sistemi ve Müşteri yorumları

Ürünlere,Üyeler tarafından verilen memnuniyet puanlama sistemi doğrultusunda yıldız sayıları ile puanlama yapılabilir,ürünlerinize müşterileriniz yorum yapmaktadır.Müşteri yorumları, yönetici tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanır. Yönetici dilediği yorumu yönetim ekranından silebilir veya değişiklik yapabilir.

Anket yönetimi ile sonuçlar kontrol altında

Sitede yapılacak kısa anket bilgilendirmesi admin yazılımında uygulamaya alınarak yayına sokulabilmekte ve anket sonuçları değerledirilebilmektedir.Böylelikle eş zamanlı müsterilerinizin görüslerini ve alisveris aliskanliklarini ölçümleyebilirsiniz.

Kargo yönetimi

Kargo firmalarından alınan mesafeye göre fiyat tablosu siteme girilmekte ve kargo bedelinin tüketici tarafından karşılanacağı durumlarda siparişi alınan ürünlerin her birinin Kg ve Desi olarak ağırlık/hacim tablosundan hangi ile gidecekse o mesafe için kargo tutarı hesaplanması ve kargo maliyetlerinin yönetilmesi sağlanmaktadır.

Size Destek Veriyoruz

Satış Sonrası eğitim ve destek hizmetimiz, kullanıcıların sorunlarına çözümler sunmak ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılayabilmek için yapılanmıştır.Sunduğumuz tüm destek hizmetlerimiz, teknolojik gelişmelere paralel olarak müşteri beklentilerini kapsayacak şe- kilde sürekli geliştirilmektedir.

Size özel tasarımlar

Rakso Konsept tasarım hizmeti,RaksoNet Akıllı E-ticaret Paket kullanıcılarına özel olarak sunulan bir hizmettir.Tema alanları ile e-ticaret sitenizin kullanıcı arayüzünü kurumsal kimliğinize uygun şekilde düzenleyebilir,dilerseniz;Rakso.Net tarafından hazırlanmış ücretsiz hazır tasarımları kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağlar


İletişim

Rakso.NET Web Yazılımları
Teknopark İstanbul Sanayi Mah. Havaalanı İç Yolu Cad. No:3 Arge 2 Binası 1.Kat Mahal No:127-128
Kurtköy-Pendik/İstanbul
: +90 (216) 575 13 23
: +90 (216) 572 34 04
: info@mekatronik.com.tr

© 2014, Tüm Hakları Saklıdır.
Mekatronik Yazılım